PIERAKSTIES
JAUNUMU SAŅEMŠANAI


NOTEIKUMI


Pirkšanas noteikumi interneta veikalā Boomboots.lv

Apstiprināts ar valdes SIA „BbTrade“ lēmumu 01.04.2011.

 

Preces pasūtīšana

Izvēlieties preci no kataloga, noteikti norādiet Jums nepieciešamo izmēru. Lai iegādātos preci, nospiediet ”Pirkt”. Prece tiks pievienota pirkumu grozam. Lai noformētu pasūtījumu, izvēlieties sadaļu “Noformēt pasūtījumu”. Ievadiet nepieciešamo informāciju un izvēlieties apmaksas veidu. Kad viss nepieciešamais ir ievadīts un pasūtījums ir gatavs, nospiediet ”Sūtīt”.

Apmaksa

Pasūtījums var tikt apmaksāts 2 veidos:

1.       Skaidrā naudā, saņemot preci (šī iespēja pieejama tikai Rīgā);

2.       Ar pārskaitījumu;

Piegāde

Pasūtījuma apstrāde un piegāde tiek veikta 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas internetā. Kurjerdienests „BbTrade” preču piegādi Rīgā veic bez maksas. Preču piegāde Latvijas robežās tiek veikta ar Latvijas Pastu (piegādes maksa: 5.00 EUR, ieskaitot PVN 21%). Piegādes laiks- 1 līdz 2 dienas.

Preces atgriešana

Patērētāja tiesības atteikties no preces pirkšanas internetveikalā „Boomboots.lv”:

Balstoties uz  LR Ministru Kabineta noteikumiem Nr 207 „Noteikumi par distances līgumu”, pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendārо dienu laikā un atgiezt preci pārdevējam. Preces atgriešanas gadījumā pārdevējs izmaksā pircējam par preci samaksāto naudas summu 5 darba dienu laikā (piegādes izmaksas netiek atmaksātas). Prece var tikt atgriezta tikai sākotnējā  komplektācijā un oriģinālajā iepakojumā. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam zvanīt pa tālruni +37127828022.

Garantija

Visām Boomboots precēm tiek piemērota 12 mēnešu garantija.