PIERAKSTIES
JAUNUMU SAŅEMŠANAI


“Kad pienāca pavasaris un parādījās pirmie strautiņi, pirmie dubļi un piedzīvojumi (te domāju-bērnu piedzīvojumus), no skapja tika izvilkta man ļoti mīļa lieta, precīzāk, divas lietas. Tie bija gumijas zābaki.

Man šķita, ka nekas ērtāks nemaz neeksistē. Un man vienmēr likās dīvaini, kāpēc vecāki neļauj man visu laiku valkāt gumijas zābakus. Kādēļ ir vajadzīgi citi ādas apavi, kuri vienmēr izmirkst, kuri nav praktiski un kuri pēc tam ir ilgi jātīra?! Gumijas zābaki, pirmkārt, neizmirkst, tajos var darīt visu iespējamo un staigāt kaut vai visu dienu, nemaz nevelkot nost. Tas taču ir tik ērti un patīkami. Un tīrīt tos ir pavisam vienkārši. Tikai nav skaidrs, kāpēc tie vispār ir jātīra. Kāpēc? Tiklīdz tie ir nomazgāti, izejot ārā, tie atkal kļūst netīri. Man tas nebija skaidrs. Vajag tomēr dzīvi uztvert praktiskāk.” J. Griškovecs

Neskatoties uz vecumu un rakstura īpašībām, katra sieviete vēlas būt skaista un pievilcīga, vēlas patikt pretējā dzimuma pārstāvjiem. Oriģinalitāte un spilgtums uz „pelēkā pūļa” fonā-tie ir faktori, kuri pievērš vīriešu uzmanību.

Pēdējā laikā arvien populārāki ir kļuvuši sieviešu gumijas zābaki. Nav aizmirsti tie laiki, kad gumijas zābaki tika pirkti tikai praktisku iemeslu dēļ- tie pasargāja kājas no mitruma sliktos laika apstākļos. Taču attīstoties modei, radās pieprasījums pēc moderniem, skaistiem un stilīgiem gumijas zābakiem. Parādījās skaisti krāsaini sieviešu gumijas zābaki, kā arī zābaki ar dažādiem zīmējumiem. Jaunie gumijas zābaki kļuva plānāki un elastīgāki, salīdzinot ar saviem priekštečiem. Tas palīdzēja apavu dizaineriem izveidot stilīgus gumijas zābakus. Pateicoties tik dažādajiem piedāvāto zābaku veidiem, to krāsu un zīmējumu klāstam, katrai sievietei ir iespēja izvēlēties ko īpašu tieši sev. Jaunie zābaki ir piemēroti dažādiem ģērbšanās stiliem. Tie ir tik universāli, ka tos var valkāt gan ar džinsiem un šortiem, gan arī ar kleitām un svārkiem. Mūsdienīgais dizains padara zābakus arī par stilīgu aksesuāru. Piemērojot klāt attiecīgu jostu, šalli vai somiņu, ir iespējams izveidot savu neatkārtojamu un individuālu tēlu, kas piešķir stilu un oriģinalitāti.

Jau tagad modernos gumijas zābakus ir iespējams ieraudzīt populāru un prestižu apavu veikalu skatlogos, modes skatēs Eiropā un Amerikā. Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties modernos gumijas zābakus visdažādākajās krāsās un atbilstoši Jūsu gaumei. Ir iespējams iegādāties zābakus arī vairumtirdzniecībā. Mēs piedāvājam vidēja garuma zābakus, kā arī garus gumijas zābakus. Uz gumijas zābakiem Jūs neatradīsiet līmējuma vietas. Tas liecina par to, ka tie nekad nesaplīsīs. Modernie gumijas zābaki BOOMBOOTS nav jutīgi pret sāli, tāpēc tie kalpos ļoti ilgi.

Mūsu interneta veikals piedāvā arī bezmaksas piegādi Rīgas robežās.

Veikalu īpašniekiem ir iespēja iegādāties zābakus vairumā. Ja vēlaties iegādāties zābakus vairumā, nepieciešams atsūtīt pieprasījuma veidlapu pa e-pastu vai arī aizpildīt to mūsu mājas lapas sadaļā Kontakti.